P U T N I K - F O R U M

FORUM PUTNIK
REGISTRACIJA:

*Kako ne bi neko "brljao" po porukama koje ste ostavili i kako biste u potpunosti iskoristili
mogućnosti foruma, morate se registrovati i tom prilikom odabrati za sebe korisničko ime i
lozinku.
*Učešće u radu foruma je besplatno i omogućuje vam sledeće:
* Da postavite novu temu za diskusiju
* Da učestvujete u postojećim diskusijama
* Da uređujete/prepravljate svoje poruke
* Da primate e-mailom obaveštenja kad neko odgovori na vašu diskusiju i teme koje ste odredili.
* Da šaljete lične poruke drugim korisnicima foruma
* Da u kalendar unosite događeje koji su bitni za vas
* Da podesite spisak 'prijatelja' kako biste brzo mogli da vidite ko je od vaših prijatelja
*Osim imena i lozinke neophodno je da upišete i e-mail adresu.
*Unošenjem e-mail adrese
nećete biti 'otvoreni' za neželjene poruke (spam) pošto možete da sakrijete adresu tako da
je onaj ko vam šalje poruku preko ovog foruma ni na koji način ne može otkriti. (Da biste
ovo proverili, možete poslati poruku drugom korisniku foruma.)
Administrator može zahtevati da vam završni deo registracije bude poslat e-mailom, kako bi se uverio da je vaša e-mail adresa važeća i u funkciji.

DOBRODOSLI NA FORUM "Z A H V A LJ U J E M O" NA VASEM PRISUSTVU

Join the forum, it's quick and easy

P U T N I K - F O R U M

FORUM PUTNIK
REGISTRACIJA:

*Kako ne bi neko "brljao" po porukama koje ste ostavili i kako biste u potpunosti iskoristili
mogućnosti foruma, morate se registrovati i tom prilikom odabrati za sebe korisničko ime i
lozinku.
*Učešće u radu foruma je besplatno i omogućuje vam sledeće:
* Da postavite novu temu za diskusiju
* Da učestvujete u postojećim diskusijama
* Da uređujete/prepravljate svoje poruke
* Da primate e-mailom obaveštenja kad neko odgovori na vašu diskusiju i teme koje ste odredili.
* Da šaljete lične poruke drugim korisnicima foruma
* Da u kalendar unosite događeje koji su bitni za vas
* Da podesite spisak 'prijatelja' kako biste brzo mogli da vidite ko je od vaših prijatelja
*Osim imena i lozinke neophodno je da upišete i e-mail adresu.
*Unošenjem e-mail adrese
nećete biti 'otvoreni' za neželjene poruke (spam) pošto možete da sakrijete adresu tako da
je onaj ko vam šalje poruku preko ovog foruma ni na koji način ne može otkriti. (Da biste
ovo proverili, možete poslati poruku drugom korisniku foruma.)
Administrator može zahtevati da vam završni deo registracije bude poslat e-mailom, kako bi se uverio da je vaša e-mail adresa važeća i u funkciji.

DOBRODOSLI NA FORUM "Z A H V A LJ U J E M O" NA VASEM PRISUSTVU

P U T N I K - F O R U M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
P U T N I K - F O R U M

PRIJATAN BORAVAK NA FORUMU PUTNIK ŽELI VAM ADMINISTRACIJA SAJTA I FORUMA Druženje, Upoznavanje, Chat, Zabava,Muzika, Humor,Filmovi, Crtaći, Omoti,Vesti, Vicevi,Oglasi,Zanimljivosti, Igrice, Sport, Programi ...

 Da bi imali odlican pregled Sajta,koristite IE-pretrazivac i rez:1280x800. Da bi vam brze otvarala Index stranica,potrebno vam je minimalna brzina.
(OBAVESTENJE) Nijedan od fajlova na ovom sajtu nisu hostovani na nasem serveru.Linkovi su napravljeni/generisani iskljucivo od samih korisnika. Administratori, vlasnici, sajta https://putnik.serbianforum.info/index.htm Nisu odgovorni za ono sto korisnici pisu ili ostavljaju putem linkova, niti za bilo koje delo korisnika.Nemojte koristiti ovaj sajt za distribuciju ili download bilo kakvog materijala, ukoliko nemate legalna prava za to.Vasa je odgovornost ukoliko dodajete, distribuirate i downloadujete slicne fajlove.

Приступи

Заборавио сам шифру!

Vreme Beograd

Prevision del Tiempo en Belgrado

    Fukara i basibozluk na farmi!

    lalemile
    lalemile


    Broj poruka : 117
    Poeni : 337
    Reputation : 1
    Datum upisa : 05.10.2009
    Godina : 110

    Fukara i basibozluk na farmi! Empty Fukara i basibozluk na farmi!

    Порука by lalemile Wed Dec 16, 2009 11:55 am

    Fukara i basibozluk na farmi! Cakana10

    Pevačica Bebi Dol tražila je da napusti rijaliti-šou "Farma" nedelju dana pred kraj takmičenja! Kako Press saznaje, Bebi je to odlučila nakon žestokog verbalnog obračuna sa Cakanom u noći između ponedeljka i utorka. Prema rečima našeg sagovornika bliskog produkciji, pevačice su se posvađale posle ispijanja velike količine alkoholnih pića.

    Kao i svakog ponedeljka, farmeri su i ovog dobili gala večeru i dosta alkohola. U četiri sata ujutru Nigor je poručio farmerima da enormno piju, a Toma je u grupu alkoholičara svrstao i Cakanu. Ona je zbog toga napala kolegu i usput počela da proziva Bebi, koja se trudila da izbegne svađu. Toma je poručio da je Bebi dama, a da su Cakana i Viktorija samo "obične seljanke". Lider benda "Blek panters" prozvao je Cakanu da ima bogatog muža, a ona mu je uzvratila da ima ljubavnicu koja je '86. godište. Između ostalog, Toma je koleginicu nazvao "kravom" i poručio da "zna svašta o njoj".
    Fukara i basibozluk na farmi! Cakana11

    Cakana je prozvala Bebi da je stalno pijana i da je užasno smešna jer često šeta sa magarcem po dvorištu.

    - Bebi, bre, pijana si čim se probudiš i u takvom stanju se valjaš po blatu. Stalno šetaš magarca, mnogo si smešna. Ti si usrala ženski WC, stidi se! - vikala je Cakana.

    Na prozivku svoje cimerke Bebi je zapretila tužbom i počela je da pakuje stvari sa ciljem da napusti Pinkovo seosko imanje. Zatim je otišla u dnevnu sobu, pustila CD pevača Stinga i pitala Cakanu:
    Fukara i basibozluk na farmi! Cakana12

    - Da li ti, Cakana, znaš ko je Sting? Da znaš, ne bi govorila otrovnim jezikom, sram treba da te bude! Uzaludno pokušavaš da budeš dama, ali dame ne govore takvim jezikom! Da znaš, kada izađem sa "Farme", dobićeš tužbu zbog svih uvreda koje si iznela na moj račun. Prijatno, do viđenja! - siktala je Bebi, uzdržavajući se da ne izgovori psovku.

    Nigor ju je sprečio da ode sa "Farme" i sa njom je razgovarao do pet ujutru! Konfliktna situacija smirila se tek sat vremena kasnije, kada su svi farmeri otišli da spavaju.

    Pijana Sandra spopadala Marka

    Poslednju žurku na "Farmi" nije obeležio samo sukob Cakane i Bebi Dol. Naime, Sandra je pod uticajem velike količine alkohola počela da spopada Marka.

    - Sandra je vidno pijana grlila i mazila Marka pevajući mu na uvo. U jednom trenutku, njih dvoje odlaze u kuću za gazde i tamo se zadržavaju pola sata, a posle toga u hodniku glavne kuće razmenjuju nežnosti. U tri sata iza ponoći njih dvoje izlaze i valjaju se u snegu. Marko je pripitu misicu potom odveo u kuću i smestio je u krevet da spava - zaključuje sagovornik Pressa.
    izvor:pres


    Fukara i basibozluk na farmi! 51051510

    Cakanom i Viktorijom! Psovke i optužbe pljuštale su na sve strane, a svađa je započela jer je Toma rekao da mu je Cakana namerno sklonila hranu sa stola.
    Onda je njoj pukao film, počela je da udara šakama od sto, uputivši salvu uvreda na njegov račun.

    - Jedi govna, vrećo govanaa! Stoko od čoveka! Ne znaš da poštuješ žene! Picka ti materina, govno jedno smrdljivo. Ja sam ti ostavila 20.000 evra u kafani, đubre jedno. Moji prijatelji su ti dolazili u kafanu i pomogli ti mnogo. Moj bivši čovek ti je pomogao. Nećeš mene mafijom da zoveš više, đubre jedno, puši kurac, bre! Da mi se u životu nisi više obratio, matoro govno - redala je Cakana skoro u dahu.
    Ali Toma je odmah uzvratio:

    - Jebem ti mater, znam koje si ti đubre od žene! Znam ja kakvi su to prijatelju, a bolje da ti ne kažem šta je bivši muž rekao za tebe. Nisi ti ostavljala pare, tvoji frajeri su plaćali cehove. Ti si najveća fukara, tebi su zavrtali uši. Propale ste i ti i Viktorija, patite za slavom. Cakana, ti imaš mudonju koji će da ti plati glasove!
    Pevačica je zaplakala i otišla u sobu, a onda je Viktorija osula teškom artiljerijom po Tomi.

    - Moji prijatelji su bili kod tebe, zajebao si ih za ceh od 200 evra i nikada više nisu došli!
    - Ćuti ti, duvačice, takve ne primamo na moj splav! - odbrusio je muzičar.

    - Ja sam izlečena, a ti se od alkohola nikada nećeš izlečiti! Ti si jedan teški folirant i govno od čoveka, jedna smrdljiva mešina. Pogledaj se u ogledalo! Sramota me da budem u tvom društvu, magarčino smrdljiva. Ti si napolju jedan komarac. Ne znaš ni da pevaš ni da sviraš! Svuda podvaljuješ. Sutra ćeš da jedeš kurac od ovce! I evo, kažem javno da si dobio 50.000 evra od sponzora za reklamu! - nabrajala je Viktorija.

    - Ma, vi ste svi govna, govna šta! Duvala si kod mene u WC, veštice od žene. Ti si jedno propalo rokersko govno! Od čega živiš, očajnice?! Uzimaš travu i tablete, pilule za lilule... - uzvratio je Toma.
    Svađa se potom nastavila između Cakane i Bebi Dol, koja je zapretila da će ih sve tužiti.
    izvor:kurir

      Сада је точно Fri Apr 26, 2024 10:22 pm