P U T N I K - F O R U M

FORUM PUTNIK
REGISTRACIJA:

*Kako ne bi neko "brljao" po porukama koje ste ostavili i kako biste u potpunosti iskoristili
mogućnosti foruma, morate se registrovati i tom prilikom odabrati za sebe korisničko ime i
lozinku.
*Učešće u radu foruma je besplatno i omogućuje vam sledeće:
* Da postavite novu temu za diskusiju
* Da učestvujete u postojećim diskusijama
* Da uređujete/prepravljate svoje poruke
* Da primate e-mailom obaveštenja kad neko odgovori na vašu diskusiju i teme koje ste odredili.
* Da šaljete lične poruke drugim korisnicima foruma
* Da u kalendar unosite događeje koji su bitni za vas
* Da podesite spisak 'prijatelja' kako biste brzo mogli da vidite ko je od vaših prijatelja
*Osim imena i lozinke neophodno je da upišete i e-mail adresu.
*Unošenjem e-mail adrese
nećete biti 'otvoreni' za neželjene poruke (spam) pošto možete da sakrijete adresu tako da
je onaj ko vam šalje poruku preko ovog foruma ni na koji način ne može otkriti. (Da biste
ovo proverili, možete poslati poruku drugom korisniku foruma.)
Administrator može zahtevati da vam završni deo registracije bude poslat e-mailom, kako bi se uverio da je vaša e-mail adresa važeća i u funkciji.

DOBRODOSLI NA FORUM "Z A H V A LJ U J E M O" NA VASEM PRISUSTVU

Join the forum, it's quick and easy

P U T N I K - F O R U M

FORUM PUTNIK
REGISTRACIJA:

*Kako ne bi neko "brljao" po porukama koje ste ostavili i kako biste u potpunosti iskoristili
mogućnosti foruma, morate se registrovati i tom prilikom odabrati za sebe korisničko ime i
lozinku.
*Učešće u radu foruma je besplatno i omogućuje vam sledeće:
* Da postavite novu temu za diskusiju
* Da učestvujete u postojećim diskusijama
* Da uređujete/prepravljate svoje poruke
* Da primate e-mailom obaveštenja kad neko odgovori na vašu diskusiju i teme koje ste odredili.
* Da šaljete lične poruke drugim korisnicima foruma
* Da u kalendar unosite događeje koji su bitni za vas
* Da podesite spisak 'prijatelja' kako biste brzo mogli da vidite ko je od vaših prijatelja
*Osim imena i lozinke neophodno je da upišete i e-mail adresu.
*Unošenjem e-mail adrese
nećete biti 'otvoreni' za neželjene poruke (spam) pošto možete da sakrijete adresu tako da
je onaj ko vam šalje poruku preko ovog foruma ni na koji način ne može otkriti. (Da biste
ovo proverili, možete poslati poruku drugom korisniku foruma.)
Administrator može zahtevati da vam završni deo registracije bude poslat e-mailom, kako bi se uverio da je vaša e-mail adresa važeća i u funkciji.

DOBRODOSLI NA FORUM "Z A H V A LJ U J E M O" NA VASEM PRISUSTVU

P U T N I K - F O R U M

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
P U T N I K - F O R U M

PRIJATAN BORAVAK NA FORUMU PUTNIK ŽELI VAM ADMINISTRACIJA SAJTA I FORUMA Druženje, Upoznavanje, Chat, Zabava,Muzika, Humor,Filmovi, Crtaći, Omoti,Vesti, Vicevi,Oglasi,Zanimljivosti, Igrice, Sport, Programi ...

 Da bi imali odlican pregled Sajta,koristite IE-pretrazivac i rez:1280x800. Da bi vam brze otvarala Index stranica,potrebno vam je minimalna brzina.
(OBAVESTENJE) Nijedan od fajlova na ovom sajtu nisu hostovani na nasem serveru.Linkovi su napravljeni/generisani iskljucivo od samih korisnika. Administratori, vlasnici, sajta https://putnik.serbianforum.info/index.htm Nisu odgovorni za ono sto korisnici pisu ili ostavljaju putem linkova, niti za bilo koje delo korisnika.Nemojte koristiti ovaj sajt za distribuciju ili download bilo kakvog materijala, ukoliko nemate legalna prava za to.Vasa je odgovornost ukoliko dodajete, distribuirate i downloadujete slicne fajlove.

Приступи

Заборавио сам шифру!

Vreme Beograd

Prevision del Tiempo en Belgrado

    Farma: HASAN: Vendi je štajguša i trandža!

    zajebant
    zajebant
    Admin
    Admin


    Broj poruka : 488
    Poeni : 1214
    Reputation : 3
    Datum upisa : 02.09.2009
    Godina : 60
    Lokacija : Srbija,Beograd

    Farma: HASAN: Vendi je štajguša i trandža! Empty Farma: HASAN: Vendi je štajguša i trandža!

    Порука by zajebant Sun Nov 07, 2010 12:33 pm

    Farma: HASAN: Vendi je štajguša i trandža! Vend-v10
    Nakon što su se u petak farmerke Zlata Petrović i Vesna Vukelić posvađale „na krv i nož“, bivši farmer i nekadašnji bokser Hasan Dudić odlučio je da stane u odbranu majke svog sina i osuo paljbu po Vendi.

    - Ma Vendi je obična štajguša i trandža! Samo sam čekao trenutak kada će da naskoči na Zlatu, koja je za nju instuticija. Ko nju svrstava među normanlne ljude, a kamoli kao neku VIP ličnost?! Ona ima, definitnivno, djagnozu neurodepresiva psihopata. Ta Vendi nije nikakav ni pevač, a ni riba, ona je transvestit običan, neopevana budala. Budem li se vratio na imanje, okupaću je i hladnom i toplom vodom - započinje priču Hasan, koji se priseća perioda od pre 14 godina kada ga je Vendi molila za posao.
    - Ja sam joj obezbedio da radi na jednom štandu za tadašnjih 50 maraka. Molila me je, jer su joj bile potrebne pare. Ne kažem da je loše ili sramota nemati, ali je ružno ponašati se ovako posle toga. Utripovala je da je neko i nešto, a čim se pogleda u ogledalo, shvati da je nula. Pa, dok je pokojni Novica Urošević bio živ, ona je znala do poslednjeg dinara da mu uzme iz džepa! Trošila je njegove pare samo tako. I bez obzira na sve to, nisam imao loše mišljenje o njoj. Čak i kad je dolazila u Šabac da peva na vašarima, ja sam mojim momcima govorio da povedu računa o njoj, da je niko ne dira, da joj joj se ne desi ništa loše. A ona je, u stvari, jedan cirkus od bića, pravi klovn i žena koja je u nekim sektama očigledno. Smrad koji smrdi na 100 kilometara, eto to je! Nju čak tamo gde peva ne zovu po nadimku koji ima, već je oslovljavaju kao šatorsko krilo - priča bivši bokser dodajući da je jednom umalo falilo da se fizički obračuna s njom.
    - Bilo je to u emsiji Draška Aćimovića. Počela je neku priču da je Zlata ovakva onakva. Meni je samo u jednom trenutku pukao film i rekao sam joj da ću je, ako ne prestane da ken*a po mojoj bivšoj ženi, puknuti pesnicom po tintari. Smirila se tad, ali očigledno samo na kratko - priseća se Dudić, koji se i dalje nalazi na lečenju na Vojno-medicinskoj akademiji zbog povišenog pritiska i bolova u grudima.

    Peja me je navuko da pričam svašta
    Hasan napominje da ga je i voditelj Zoran Pejić Peja razočarao.
    - Voleo sam ga kao roda najrođenijeg. Za njega sam bio spreman da se pobijem, bacam ljude u Savu, a on me je tako navuko da na farmi kažem neke stvari koje nisam mislio. Čuo sam da ima dogovor sa jednom firmom da ih reklamira u rijalitiju, a zauzvrat će mesečno dobiti 3.000 evra i isto toliko glasova od njih, ali nema veze. Svako radi šta i kako hoće - kaže Hasan.

    Pljuvačina
    Vendi: Kokoško, rat! Zlata: Krvi ću ti se napiti!
    Pevačice i farmerke Zlata i Vendi zaratile su na farmi zbog Vesnine opaske upućene Petrovićevoj da nije normalno da svakog voli i sve zove „ljubavi“.
    -Ma ti ćeš meni da soliš koga ću i kako da zovem. Umukni i da te više nisam čula - siktala je bivša Hasanova žena.
    - Ma nemoj! Da nećeš možda da me uceniš suđenjem da ne bih rekla sve što mislim o tebi - odgovorila je Vendi, što je dodatno iznerviralo Zlatu.
    - E, sada ću krvi da ti se napijem - vikala je Zlata, što nije uplašilo prsatu farmerku, koja joj je uzvratila rečima:
    - E, sada ćeš da vidiš koga čačkaš, kokoško! Ako ćeš da ratuješ, sad ću da ti pokažem kako se ratuje!
    Da se stvar ne otrgne kontroli potrudilo se nekoliko farmera koji su se zatekli u središtu svađe i uspeli nekako da primiri razjarene farmerke.
    Inače, sukob između pevačica datira od pre nekoliko godina, kada je Vendi izjavila da se Zlata bavi crnom magijom.

      Сада је точно Sun Apr 28, 2024 10:29 am